Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu jūsu pārlūkošanas pieredzi un jums parādīto saturu, kā arī sniegtu jums atbilstošus ieteikumus. Noklikšķinot uz "Es pieņemu" vai turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu instalēšanai un lietošanai. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot Web pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes.

Aukstais asfalts bedrēm, 25kg

-13% E-cena

Aukstais asfalts bedrēm ir kvalitatīvs asfalts, kas paredzēts mazu un lielu bedru, dažādu ceļa seguma nelīdzenumu, plaisu, sliežu u.c. Tādā veidā viegli un īpaši vienkārši var salabot ceļus, pieejas mājokļiem, autostāvvietām, sporta laukumiem, bērnu rotaļu laukumiem, ietves u.c.

Aukstā asfalta bedru izmantošana:

Pirmkārt, bedre ir jātīra no gružiem, drupušām daļām un putekļiem. Iztīrītās bedres dibenu un malas ieteicams ieeļļot ar bitumena emulsiju (bitumena mastiku), kas palīdzēs noregulēt aukstā asfalta saķeri ar vecā asfalta virsmu, kurā atrodas bedre. Pēc bedres sagatavošanas ar lāpstu vai lāpstu vienkārši pievienojiet tai aukstu asfaltu. Pēc vienmērīgas bedres aizpildīšanas veido aukstā asfalta pārpalikumu - veido izciļņu apmēram 2-5 cm no augšas (atkarībā no bedres dziļuma - jo dziļāka bedre, jo lielāks izciļnis jāveido). Šis pārpalikums pazudīs, jo vajadzēs strazdu – ielieto asfaltu sablietēt bedrē.

Viena aukstā asfalta paka satur 25kg. Ar šādu maisu pietiek, lai aizpildītu gandrīz 1 m2 lielu bedri ar apmēram 2-3 cm dziļumu. Vienīgi jāņem vērā, ka bedru forma nav pareiza (nelīdzenas malas, nevienmērīgs dziļums) un, blīvējot asfalts aizpilda bedru nelīdzenumus un iepilda dažādas spraugas. Rezultātā aukstais asfalts bieži tiek izmantots nedaudz vairāk par bedres sākotnējo izmēru.

Aukstā asfalta izmantošana aukstajā sezonā. Vēl viena aukstā asfalta priekšrocība ir tā, ka to var izmantot ne tikai tad, kad ārā ir silts, bet arī aukstajā sezonā – ziemā, rudenī, pavasarī. Tikai jāapzinās, ka, jo vēsāks, aukstais asfalts iepakojumā būs cietāks, stingrāks un nebūs pareizi lietojams, salīdzinot ar bedri. Līdz ar to aukstā asfalta pakas pirms lietošanas nepieciešams turēt pēc iespējas siltākā telpā.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

Aizsardzības kods
  • Pieejamība: Pieejams
  • 7,99€
  • 6,99€

Nosūtiet pieprasījumu

E-cenas derīgums:

Ar “E-cena” marķēto preču cena ir spēkā tikai, pasūtot tiešsaistē.

*** Cenas mūsu veikalos var atšķirties no e-cenas. Vairāk informācijas