Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu jūsu pārlūkošanas pieredzi un jums parādīto saturu, kā arī sniegtu jums atbilstošus ieteikumus. Noklikšķinot uz "Es pieņemu" vai turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu instalēšanai un lietošanai. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot Web pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes.

Par mums

Uzņēmums UAB "Destra” ir dibināts 2011. gadā. Kopš tā laika strauji paplašināmies Lietuvas tirgū, šobrīd mums jau ir seši tirdzniecības laukumi – Kauņā, Viļņā, Klaipēdā, Šauļos. Kā arī apdares salons Kauņā! Ar e-veikalu ieejam arī Latvijas tirgū!

 

Piedāvājam visplašāko dabīgā akmens izvēli. Dabīgie akmeņi ir piemēroti gan iekšējai, gan ārējai apdarei. Tirgojam gan āra produktus (šķembas, pulēti akmentiņi, skaldītas plāksnes, bruģakmeņi), gan iekštelpu produktus (interjeram paredzēti akmens produkti). Skaldītās akmens plāksnes var izmantot dārza celiņiem, bruģim, sienu, žogu, kamīnu apdarei, alpinārijiem, ainavai. Akmens paneļi rotās Jūsu fasādes, žogus, skursteņus, piešķirs oriģinalitāti vannasistabas vai viesistabas interjeram. Slānekļa apdare – pilnīgi dabīgs ekoloģisks produkts bez jebkādām papildu piedevām, piemērots gan iekštelpu, gan āra apdarei (jumtiem, fasādēm). Lokanais akmens – ļoti plāns, viegls un oriģināls interjera risinājums! Akmens apdare ir arī ilgmūžīga, izturīga pret bojājumiem, tā var aizsargāt pret karstumu un aukstumu.

 

Akmens – dabīgums, oriģinalitāte, ilgmūžība, aizsardzība, plašs izmantojums, bet mēs piedāvājam labāko un plašāko izvēli un izmantojumu.

 

Mūsu mērķis – piedāvāt Jums plašāko dabīgā akmens izvēli (interjeram, eksterjeram, pagalma iekārtošanai, kapu noformēšanai), nodrošināt labāko kvalitātes un cenas attiecību.

Mūsu misija – ievērot klientu vajadzības un pastāvīgi pilnveidot piedāvājumu un sniegto pakalpojumu kvalitāti.