Privātuma politika

Vispārīgā informācija

UAB "Destra" ciena savu apmeklētāju un pircēju privātumu, tāpēc garantējam, ka šajā interneta veikalā Jūsu sniegtā informācija tiks izmantota un glabāta droši. Taču pirms pasūtījuma veikšanas izlasiet šos noteikumus, lai pēc tam nerastos pārtraukumi.

UAB "Destra" patur tiesības jebkurā laikā mainīt šos Noteikumus, tāpēc tie būtu jāpārlasa katru reizi, kad izmantojat šo tīmekļa vietni. Izmantojot šī elektroniskā veikala sniegtos pakalpojumus, Jūs apstiprināt, ka piekrītat ievērot šos Noteikumus.

 

Vāktā informācija

Visi mūsu pircēji ir vienādi svarīgi! Taču tāda informācija kā Jūsu vārds, uzvārds, adrese, elektroniskā pasta adrese, tālruņa numurs ir nepieciešama, lai varētu apstiprināt Jūsu pasūtījumu, laikus izgatavot to un piegādāt uz nepieciešamo adresi.

Mēs neveidojam klientu sarakstu un nepārdodam to trešajām personām, kas nav saistītas ar Jūsu pasūtījumu. Savāktā Jūsu personiskā informācija paliek pie mums. Šo informāciju izmantojam, lai sniegtu pakalpojumus, atbalstītu tos – piegādātu Jums preces, sazinātos ar Jums par pasūtījumu vai citu radušos jautājumu, informētu par jaunumiem vai izrakstītu PVN faktūrrēķinu u.tml.

Mēs nenododam Jūsu personisko informāciju uzņēmumiem vai personām, izņemot atsevišķus šeit minētos gadījumus. Lai veiktu noteiktas nepieciešamās darbības – piegādātu pasūtījumus, ieskaitītu kredītkaršu maksājumus (piem., mokėjimai.lt). Visa pircēja personiskā informācija tiek apstrādāta atbilstoši spēkā esošajiem likumiem un tiesību aktiem. Bez Jūsu piekrišanas Jūsu personas dati netiks izmantoti citos (nevis šeit definētajos) nolūkos, izņemot gadījumus, ja to prasa spēkā esošie likumi vai tiesību akti.

Sniedzot mums savus personas datus, Pircējs piekrīt, ka mēs varam vākt, izmantot un atklāt personas datus iepriekšminētajiem nolūkiem.

 

Datu aizsardzība

UAB "Destra" e-veikals cenšas, lai Jūsu sniegtie dati būtu drošībā. UAB "Destra" vienmēr cenšas aizsargāt informāciju pret nelikumīgu piekļuvi, nelikumīgu mainīšanu, atklāšanu vai iznīcināšanu.

Vēršam uzmanību uz to, ka elektroniskajās vēstulēs mēs nekad nelūdzam norādīt paroli. Pircējs atbild par sava konta informācijas un paroles slepenību. UAB “Destra” (reģistrācijas numurs 302600801) juridiskā adrese Antanavos g. 20-5,  LT-46279, e-pasta adrese info@akmenys.lt, apstrādājot datu subjekta personas datus, nodrošina personas datu drošība un veic nepieciešamos tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu datus pret nelikumīgu iznīcināšanu un / vai nejaušu mainīšanu, izplatīšanu, atklāšanu vai jebkuru citu nelikumīgu izmantošanu.

 

 Privātuma politikas grozījumi

UAB "Destra" ir tiesības mainīt šo privātuma politiku. Mūsu tīmekļa vietnes pakalpojumu lietošanas turpināšana nozīmē šo noteikumu ievērošanu. Visas radušās domstarpības un strīdi tiek risināti sarunu ceļā. Ja neizdodas vienoties, strīdi tiek risināti atbilstoši LR likumiem.