Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu jūsu pārlūkošanas pieredzi un jums parādīto saturu, kā arī sniegtu jums atbilstošus ieteikumus. Noklikšķinot uz "Es pieņemu" vai turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu instalēšanai un lietošanai. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot Web pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes.

Plastmasas zāliena, šķembu nodalīšanas apmales, 45 MM (1 m), gab.

-32% E-cena Plastmasas zāliena, šķembu nodalīšanas apmales, 45 MM (1 m), gab.
  • Plastmasas zāliena dēļi ir jauns un praktisks produkts dārzu, pagalmu apsaimniekošanas un labiekārtošanas jomā. Tas ir bioloģisks produkts - izgatavots no 100 procentiem. pārstrādātas plastmasas. Apmales kvalitāti apstiprina Lietuvā veikti laboratorijas testi, kas atbilst ES standartiem.
  • Plastmasas apmales var izmantot dārzu, akmens dārzu, peldbaseinu labiekārtošanai un labiekārtošanai, šķembu atdalīšanai, oļiem bloku malu nostiprināšanai, nevis betona apmalēm. Šīs apmales ir izturīgas, bet elastīgas. Ir arī ļoti svarīgi, lai tie būtu izturīgi pret temperatūras izmaiņām: aukstajā sezonā tie nesadrumst, neplaisā.
  • Apmales var viegli veidot ne tikai taisnas līnijas, bet arī sarežģītākas formas, piemēram, apli (piemēram, lai no zāliena atdalītu kokus vai gaismas). Lai izveidotu izliektas līnijas, ir nepieciešams sagriezt plastmasas dēļa stingrības malas un saliekt dēli uz vēlamo pusi. No metru garas apmales var izveidot apli ar diametru 32,5 cm. Apmales tiek piestiprinātas, nostiprinot tās ar metāla naglām. Šos plastmasas apmales var izmantot vairākas reizes.

Cena par 1 metru.

Lai ievietotu taisnu līniju, jums vajag 3 naglas uz 1 metru, lai saliektu / saliektu - jums vajag 5 naglas uz 1 metru.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

Aizsardzības kods
  • Pieejamība: Pieejams
  • 1,74€
  • 1,19€

Nosūtiet pieprasījumu

E-cenas derīgums:

Ar “E-cena” marķēto preču cena ir spēkā tikai, pasūtot tiešsaistē.

*** Cenas mūsu veikalos var atšķirties no e-cenas. Vairāk informācijas