Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu jūsu pārlūkošanas pieredzi un jums parādīto saturu, kā arī sniegtu jums atbilstošus ieteikumus. Noklikšķinot uz "Es pieņemu" vai turpinot pārlūkot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu instalēšanai un lietošanai. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot Web pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes.

Zāliena sēklas Sport, 1 kg

-19% E-cena Zāliena sēklas Sport, 1 kg

Zāliena sēklu maisījums ir piemērots sporta un rotaļu laukumiem, dekoratīviem zālājiem. Maisījums ir ļoti izturīgs pret mīdīšanu un intensīvu darbību. 

Leteicamais sēklu daudzums ir 2,5-3 kg / a.

Zāliena ierīkošana: 

Pirms sēklu sēšanas ir nepieciešams sagatavot augsni - atraisīt esošo augsni, izskaust tajā esošās nezāles. Sēklas ievieto augsnē 0,5 - 2 cm dziļumā. Izkaisītās sēklas ir viegli ripināmas, lai vējš tās nenestu. Lai sēklas labi dīgstu, tās nepieciešams nepārtraukti, bet mēreni laistīt. Pēc otrās zāles pļaušanas ieteicams mēslot jau uzstādītu zālienu. Marta beigās - aprīļa sākumā ieteicams mēslot ar mēslošanas līdzekļiem, kas satur fosforu, kāliju un nelielu slāpekļa daudzumu. Vēlāk, augšanas sezonā aprīlī-augustā, izmantojiet mēslošanas līdzekļus, kuru galvenais sastāvs ir slāpeklis.

Zālienu ieteicams pļaut, kad zālienu augstums sasniedz 20 - 40 mm.

 


Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.
    Slikts           Labs

Aizsardzības kods
  • Pieejamība: Pieejams
  • 7,99€
  • 6,49€

Nosūtiet pieprasījumu

E-cenas derīgums:

Ar “E-cena” marķēto preču cena ir spēkā tikai, pasūtot tiešsaistē.

*** Cenas mūsu veikalos var atšķirties no e-cenas. Vairāk informācijas